Skip to content
Doe een gift    
Donateurs

Ontmoeting met bewoners van Foyer Selah

Ontmoeting met bewoners van Foyer Selah

Na een succesvolle eerste editie in 2024 organiseert Foyer Selah in Brussel ook in 2025 een bijeenkomst om al haar bewoners te verzamelen rond het thema van de vrouw.

Dit jaar is het thema “Mijn dromen, mijn projecten”. Het is een gelegenheid voor de bewoners van het tehuis om diepgaande onderwerpen te bespreken, zoals:

  • Vrouwenrechten
  • Gendergelijkheid
  • Discriminatie
  • Het mondig maken van vrouwen
  • Culturele verschillen

Dit moment van reflectie en viering, dat op een informele manier plaatsvindt rond een kopje koffie, biedt elke vrouw de kans om te vertellen hoe de Internationale Vrouwendag in haar thuisland wordt gevierd.

Een interactieve vraag-en-antwoordsessie stelt elke vrouw in staat zich uit te drukken en haar persoonlijke ervaringen te delen.

Daarnaast worden de evenementen die de stad Brussel organiseert voor de Internationale Vrouwendag aan de bewoners van het tehuis aangekondigd, zodat ze, naast deze bijeenkomst, toegang hebben tot andere bronnen en inhoud.

Meest recent nieuws

Wanneer solidariteit hand in hand gaat met circulariteit.

Anders consumeren: wanneer de circulaire economie een hefboom voor solidariteit wordt. In het hart van…

Lees meer

De voedseluitdaging: tussen sociale urgentie en middelengebrek

Wanneer helpen een dagelijkse strijd wordt: een blik achter de schermen van de voedselhulp in…

Lees meer

Fiscale hervorming rond giften in België: van 45% naar 35% belastingvermindering

Fiscale hervorming: wat er verandert Op 12 december 2025 heeft de Kamer van Volksvertegenwoordigers een…

Lees meer
Back To Top