Skip to content
Doe een gift    
Donateurs

Terugblik op de juridische infosessie over legaten

Terugblik op de juridische infosessie over legaten

Op 15 mei en 5 juni organiseerde Testament.be, partner van het Leger des Heils, een gratis juridische infosessie over legaten, testamenten en schenkingen ten voordele van goede doelen. Dit evenement, dat openstond voor iedereen, vond plaats in een gezellige en verrijkende sfeer en bracht deelnemers samen die zich wilden informeren over het overdragen van hun vermogen.

Een verrijkend moment in het teken van vrijgevigheid

Dankzij de bijdragen van meerdere experts in successieplanning konden de aanwezigen al hun vragen stellen en op een eenvoudige en duidelijke manier ontdekken hoe ze goede doelen die hen nauw aan het hart liggen, kunnen steunen.
In onderstaande video kunt u enkele hoogtepunten van deze bijeenkomst herbeleven:

Het was een echt succes: de reacties waren zeer positief en veel aanwezigen waren dankbaar eindelijk over deze soms gevoelige, maar essentiële onderwerpen te kunnen spreken.

Het Leger des Heils herinnert eraan dat iedereen gratis en vrijblijvend beroep kan doen op hun diensten voor:

  • het opstellen van een testament,

  • het overwegen van een legaat,

  • het stellen van juridische of fiscale vragen in alle vertrouwelijkheid.

Elke daad telt. Iets nalaten betekent ook je engagement voor solidariteit verderzetten, zelfs na je leven.

📩 Voor alle vragen of om in contact te komen met onze gespecialiseerde adviseur, klik hier.

Meest recent nieuws

De winkel Le 24 aanvaardt voortaan ecocheques !

Voortaan aanvaardt de tweedehandswinkel Le 24 van het Leger des Heils in Brussel ecocheques als…

Lees meer

Brussel: het sociaal weefsel verzwakt door het ontbreken van een regering

Brussel: het sociaal weefsel verzwakt door het ontbreken van een regering  In Brussel bevinden veel…

Lees meer

Een circulaire economie die vóór alles… op mensen gericht is.

Het is weer zover: de start van het schooljaar. In een tijd waarin schriftjes, boekentassen…

Lees meer
Back To Top