Skip to content
Doe een gift    
Donateurs

13 september is de Dag van het Testament voor het goede doel : Steun het Leger des Heils !

13 september is de Dag van het Testament voor het goede doel, een mooie gelegenheid om u eraan te herinneren op welke wijze uw giften en legaten aan het Leger des Heils de solidariteitsacties ondersteunen.

Uw rol is van groot belang

Door het Leger des Heils op te nemen bij het opstellen van uw testament, helpt u onze teams op het werkveld zodat zij tegemoet kunnen komen aan de meest behoeftige mensen van onze maatschappij. Uw steun is essentieel om onze acties te blijven uitvoeren.

In 2019 bedeelde het Leger des Heils 272 510 maaltijden, 10 802 voedselpakket aan mensen in nood, heeft ze voor 112 856 overnachtingen gezorgd aan mensen zonder onderdak, 7462 mensen werden begeleid waarvan 150 kinderen.

Vandaag telt het Leger des Heils in België meer dan 100 personeelsleden et krijgt ze regelmatig ondersteuning van meer dan 50 vrijwilligers.

Elke dag voegen vijf Belgen een goed doel toe aan hun testament.

Zeven Belgen op tien vinden het belangrijk om een goed doel te steunen en drie op vier Belgen hebben er effectief een of meer gesteund (studie Ivox). We zijn er trots op dat ‘solidaire zijn’ nog steeds een houding is die de Belgen meedragen in hun hart.

Hoe willen we herinnerd worden als we er niet meer zijn? Welk belang willen we hechten aan deze fase van ons bestaan?

Veel mensen negeren vandaag nog dat ze een mooie onbaatzuchtige actie kunnen ondernemen ten gunste van het Leger des Heils door middel van een nalatenschap of door een schenking. Dit is waar de VZW Testament.be sinds 2008 aan werkt.

Uw wenst meer informatie ?

Bekijk onze pagina gericht tot nalatenschappen en schenkingen: https://armeedusalut.be/nl/doe-een-gift/#legacy
U kunt ook contact opnemen met Esther TESCH via het nummer 02/274.10.57 of per mail etesch@armeedusalut.be
Meest recent nieuws

Inhuldiging van een solair solidariteitsproject op de daken van Brussel

Donderdag 26 juni verzamelden een veertigtal mensen zich op het sociale complex van het Leger…

Lees meer

Terugblik op de juridische infosessie over legaten

Op 15 mei en 5 juni organiseerde Testament.be, partner van het Leger des Heils, een…

Lees meer

De energie van het hart op de daken van Brussel: een solidariteits samenwerking tussen Energy Assistance en het Leger des Heils

168 zonnepanelen voor een duurzamere toekomst  Eind mei 2025 zal er een bijzondere werf plaatsvinden…

Lees meer
Back To Top