We ruiken de geur van de kerstboom, de warme chocolademelk en de kalkoen in de oven, de zon gaat steeds vroeger onder, de straten en de gevels van woningen en gebouwen worden meer en meer verlicht. We kunnen het niet ontkennen, we naderen de feestelijkste periode van het jaar!
Nochtans blijft het voor velen een periode die niet synoniem staat voor blijdschap en feestelijkheden: mensen die Kerst op straat moeten doorbrengen, in de kou, of onder andere erbarmelijke omstandigheden.
“Mattheus 2:10 Toen de wijze mannen de ster weer zagen waren ze erg blij”
Het Leger des Heils is al meerdere decennia actief om het hele jaar door onvoorwaardelijke opvang te bieden aan mensen in nood via sociale acties die zonder de hulp van onze vrijwilligers, onze leden en van onze donateurs onmogelijk zouden zijn. Vrijgevigheid en tijd van een ieder zijn essentieel.
Zoals de ster die de Drie Wijzen leidde, hebben we deze Kerst allemaal de mogelijkheid om in actie te komen, we kunnen een lichtpuntje voor onze medemens zijn. Of het nu is door een glimlach, een gesprek, een vrijwilligersactiviteit, een schenking van voedsel of zelfs financieel, er zijn talrijke mogelijkheden om het leven van iemand in nood dragelijker te maken.
Daarom nodigt het Leger des Heils u uit om dit jaar, maar ook de volgende jaren, een lichtpuntje te zijn!
Steun onze acties en klik hier: https://armeedusalut.be/doe-een-gift/?lang=nl
Iedereen kan een lichtpuntje nodig hebben
Iedereen kan een lichtpuntje nodig hebben
Meest recent nieuws
Hoe het Leger des Heils zich heeft gemobiliseerd om de slachtoffers in Venezuela te helpen.
juli 15, 2026
Op 24 juni 2026 werd het noorden van Venezuela verwoest door twee zware aardbevingen die…
In Antwerpen: beschikbaar zijn om te ondersteunen en perspectief te bieden
juli 14, 2026
Het Leger des Heils ontplooit in Antwerpen een discrete maar waardevolle aanwezigheid. Tussen Het Trefpunt,…
Energy Assistance: wanneer zonne-energie solidariteit wordt
juli 6, 2026
In 2025 sloegen Energy Assistance en het Leger des Heils de handen in elkaar om…



