Skip to content
Doe een gift    
Donateurs

Mededeling betreffende COVID-19

Mededeling betreffende COVID-19

Het Leger des Heils zet zijn inspanningen voort om de best mogelijke hulp te bieden aan zowel de daklozen als de behoeftigen die in zijn instellingen zijn gehuisvest. Voor de veiligheid van iedereen zijn de diensten echter aangepast om te voldoen aan de overheidsvoorschriften in de strijd tegen VIDOC-19.
De daklozen behoren tot de meest gemarginaliseerde groepen in onze samenleving. Daarom moeten we er tijdens deze epidemie samen voor zorgen dat we een zorgzame en medelevende houding ten opzichte van hen aanhouden. Als het dagelijks leven van ons allemaal moeilijk is geworden, dan is dat van hen nog moeilijker geworden. Laten we zorg dragen voor onze naaste.

Als Leger des Heils is het grootste probleem waar we nu mee te maken hebben het tekort aan mondmaskers. Omdat een zelfgemaakt masker altijd nuttiger is dan helemaal niets, doen we een beroep op iedereen die er maskers kan maken en om ze bij het dichtstbijzijnde Leger des Heils-punt te bezorgen indien mogelijk. We verzekeren u dat ze voor ons van groot nut zullen zijn.

“Moge God, die ons doet volharden en ons troost geeft, u de eensgezindheid geven die Christus Jezus van ons vraagt.” Romeinen 15:5
Mike Stannet (Majoor)
Regionaal leider, België

Meest recent nieuws

Foyer Bodeghem: een essentiële plek in Brussel heeft uw steun nodig

De afgelopen weken heeft het Leger des Heils herhaaldelijk gewaarschuwd voor de uiterst zorgwekkende situatie…

Lees meer

De noodopvang in Brussel onder spanning: het geval van Foyer Bodeghem

In Brussel staat de noodopvang onder zware druk.Aan de hand van de casus van Foyer…

Lees meer

Opgroeien vandaag: tussen kwetsbaarheid en de nood aan hoop

Wat de kinderkampen van het Leger des Heils kunnen zaaien voor de toekomst.Elk jaar organiseert…

Lees meer
Back To Top