Skip to content
Doe een gift    
Donateurs

‘Op weg naar Kerst’ digitale versie 2020 is al vanavond.

Esther en Mathias van het Hoofdkwartier zullen de presentators van de avond zijn. Ze hebben het nodige gedaan om jullie een onvergetelijke avond te bezorgen: haal de warme dekentjes maar boven, maak een kop koffie klaar en breng een knusse avond door met ons vanuit jullie zetel!

Ter herinnering op het programma: een kerstboodschap, sketches, muziek, kunst en nog andere verrassingen.

Onze teams hebben hard gewerkt om jullie het programma te brengen dat jullie zo zullen ontdekken: wees op de afspraak! Met de hoop dat jullie zullen waarderen wat we voorbereid hebben.

Volg vandaag om 19u de première van ‘Op weg naar Kerst’ op onze Facebook pagina of op ons Youtube kanaal (gewoon het Youtube kanaal bezoeken op het voorziene tijdstip).

Meest recent nieuws
Marc Orlamunder dans la forêt avec une tronçonneuse

Marc’s wedergeboorte: een verhaal van veerkracht dankzij het Leger des Heils

Marc, 41 jaar oud, vertelt over een leven dat gekenmerkt wordt door ontberingen, maar ook…

Lees meer

Een onvergetelijke avond: Terugblik op het Kerstconcert

Het Kerstconcert van het Leger des Heils, georganiseerd op 30 november in de Sint-Katelijnekerk in…

Lees meer

Uitnodiging voor het Kerstconcert van het Leger des Heils

Het Leger des Heils nodigt u van harte uit voor zijn Kerstconcert, dat zal plaatsvinden…

Lees meer
Back To Top