
Waarom was de komst van de Generaal van het Leger des Heils naar België een zeldzame gebeurtenis die u niet mocht missen?
Ter gelegenheid van de uitzonderlijke komst naar België, op 20 mei jongstleden, van Generaal Lyndon Buckingham, internationaal leider van het Leger des Heils, ontvangt Au fil de la Vie majoor Bertrand Lüthi, officier verantwoordelijk voor public relations op het hoofdkwartier in Brussel.
Meer dan een institutionele autoriteit brengt de Generaal van het Leger des Heils een boodschap voor de Kerk en voor de wereld. Door zijn bezoeken aan de territoria, zijn ontmoetingen met gemeenschappen och zijn kennis van de realiteit op alle continenten, draagt hij een zeldzame, diep internationale visie uit op de menselijke, sociale en spirituele uitdagingen van vandaag.
Waarom was zijn komst een evenement? Wat vertegenwoordigt zijn stem in de christelijke wereld? En waarom was de openbare bijeenkomst van 20 mei een unieke gelegenheid om te luisteren naar een inspirerende spreker met een oproep tot missie, hoop en engagement?
Een aflevering om de unieke rol van de Generaal te begrijpen en de boodschap te ontdekken die hij vandaag uitdraagt.
« Een moment van eenheid, inspiratie, roeping en vreugde »
De podcast is nu te beluisteren op RCF Bruxelles via de speler hieronder:
Gehost door Anne-Laure Tellier, communicatiedirecteur van het Leger des Heils in België, wordt de uitzending één vrijdag per maand om 12.45 en 17.45 uur uitgezonden op RCF Bruxelles en is ze beschikbaar in replay.
De komende afleveringen zullen belangrijke thema’s behandelen: de voedseluitdaging, noodopvang, sociale innovatie en de opvang van vluchtelingen.

Au Fil de la Vie
Wanneer?
1 vrijdag per maand, rond 12.45 en 17.45 uur (heruitzending)
Waar?
Radio RCF Bruxelles – 107,6 FM
Presentatrice: Anne-Laure Tellier (Leger des Heils)
Productie: RCF
📲 Replay: Beschikbaar na uitzending op de website van RCF Bruxelles en op de kanalen van het Leger des Heils


